NewsTrebuie să vezi asta!

„Spectacol” după accident la Suseni: un tânăr s-a urcat pe mașină pentru poze

Sursă foto: epitesti.ro

Un tânăr de 19 ani, din localitatea Bogați, județul Argeș, a fost sancționat de polițiști după ce a provocat un accident rutier pe drumul dintre Bogați și Suseni.  

După producerea incidentului, comportamentul acestuia a stârnit revoltă și uimire. În loc să rămână preocupat de consecințele accidentului, tânărul s-a urcat pe mașina avariată și a început să își facă fotografii, transformând scena într-un adevărat „spectacol”.  

Autoritățile au intervenit și au aplicat sancțiuni contravenționale pentru neatenția la volan. De asemenea, autoritățile au emis o autorizație de reparație pentru autoturismul avariat. În ceea ce privește pagubele produse infrastructurii rutiere, acestea vor fi acoperite prin polița de asigurare obligatorie auto (RCA) a șoferului vinovat.

Sursa: epitesti.ro  

Publicitate


Articole asemănătoare:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button