News

„Nu stă pe banii mei!” – adevărul despre iubitul cu 20 de ani mai tânăr al unei cântărețe iubite de gorjeni

Emilia Ghinescu revine în atenția publicului cu detalii neașteptate despre relația sa, iar declarațiile făcute au pus cap la cap imaginea reală a bărbatului care îi este alături.

Artista a ținut să clarifice un lucru care a stârnit multe speculații: iubitul ei nu este deloc genul de persoană care să profite de succesul ei financiar. Din contră, bărbatul este independent și muncitor, lucru pe care cântăreața îl apreciază enorm.

Potrivit informațiilor apărute, partenerul ei, Viorel, este mai tânăr cu aproximativ 20 de ani și are propria carieră, fiind un om care muncește și se întreține singur.  

„Nu este genul de om care să stea pe banii mei”, a subliniat artista, punând punct zvonurilor apărute în spațiul public.

Relația celor doi a atras atenția încă de la început, mai ales din cauza diferenței de vârstă, însă Emilia Ghinescu spune că acest aspect nu a fost niciodată un obstacol. Din contră, a găsit în partenerul ei exact ceea ce căuta: stabilitate, asumare și respect.  
Cei doi sunt împreună de mai multe luni și, potrivit declarațiilor artistei, relația este una echilibrată, bazată pe încredere și sprijin reciproc.

De altfel, interpreta de muzică populară a lăsat de înțeles că pentru ea contează mai mult caracterul decât vârsta, iar faptul că iubitul ei este independent financiar și implicat în relație a cântărit decisiv.

” Este cu 20 de ani mai mic decât mine.

Normal că e mai ușor să spui că nu are cum să existe iubire, nu are cum să existe o conexiune și nici măcar înțelegere între noi sau compatibilitate, de altă parte, fiind diferența de vârstă și că interesele sunt altele. Este mult mai ușor să spui asta, să vezi partea prima dată, partea asta. Dar eu vreau să spun că am lângă mine un bărbat în adevăratul sens al cuvântului și nu vreau să iau apărarea pentru că el nu este aici. El și-o poate lua singur. Este un om care muncește, care are un serviciu, care are capacitatea de a avea grijă de el și are grijă de el încă de la vârsta de 16 ani. Pentru mine, asta este extraordinar. Da. A plecat de acasă și s-a descurcat pe picioarele lui încă de când era micuț. Și pentru mine este încă un motiv să merite respectul meu. Nu este genul de om care să stea pe banii mei. Și nici eu nu-s genul de om care să țin un bărbat cu bani. Dar asta nu știu dacă ar trebui să dau explicații cuiva de acasă, pentru că până la urmă sunt banii mei munciți de mine și îi folosesc așa cum vreau eu și cum mi se pare mie corect, dar n-aș vrea sub nicio formă să-l pun pe el într-o lumină proastă pentru că nu merită lucrul acesta. Este un om extraordinar. Și o spun cu toată asumarea și cu toată răspunderea. Pe lângă faptul că are jobul lui și termină și facultatea, este în ultimul an la facultate, la Management în Pitești și pe lângă asta merge și alături de mine la evenimente și mă ajută în weekend atunci când nu muncește. Lucru care este extraordinar de important pentru că nu e ușor să stai o noapte întreagă nedormit și după ce n-ai dormit o noapte întreagă, dimineața la 7:00 să te duci la muncă”, a spus Emilia în cadrul emisiunii „ Online Story by Cornelia Ionescu ”. 

Publicitate


Articole asemănătoare:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button